تغیرات برنامه‌های آموزشی

زمان آزمون کتبی کوتاه‌پاسخ جذب اختصاصی قضاوت

آغاز مهلت ویرایش اطلاعات داوطلبان آزمون جذب اختصاصی قضاوت ۹۶ از ۱۷ بهمن‌ماه
 

معاونت منابع انسانی قوه قضاییه از تعیین تاریخ جدید برای آزمون کتبی کوتاه‌پاسخ داوطلبان جذب اختصاصی آزمون قضاوت سال ۹۶ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اختبار، تاریخ برگزاری این آزمون پیش‌تر یک‌بار روز ۷ اردیبهشت ۹۷ تعیین شده بود که با آزمون کارشناسی‌ارشد هم‌زمان بود؛ که با آزمون وکالت داوطلبان کانون کرمانشاه تداخل داشت.

بالاخره امروز و برای سومین بار، تاریخ آزمون روز جمعه ۱۴ اردیبهشت‌ماه تعیین و اعلام شد.

همچنین مهلت ویرایش اطلاعات داوطلبان که پیش‌تر از ۱۴ تا ۲۰ بهمن تعیین شده بود، از فردا (سه‌شنبه ۱۷ بهمن‌ماه) آغاز می‌شود و به مدت ده روز ادامه خواهد داشت.

آزمون کتبی کوتاه‌پاسخ مخصوص داوطلبان دانشگاهی است که فقط از شرایط ایثارگری برخوردارند و لذا داوطلبانی که علاوه بر شرایط ایثارگری، شرایط تحصیلی دانشگاهی را نیز دارا هستند،  به مصاحبه علمی دانشگاهی دعوت خواهند شد.

برای داوطلبان ایثارگر (دانشگاهی) در صورتی کارت ورود به جلسه آزمون کتبی کوتاه‌پاسخ صادر خواهد شد که در فرم تأیید ثبت‌نام ایشان، در قسمت شرایط شمول مقررات جذب اختصاصی عبارت «۱۶- فقط ایثارگری» درج شده باشد. در صورت مشاهده مغایرت، اقدام به ویرایش در مهلت مقرر ضروری است.

استعلام در خصوص وضعیت ایثارگری داوطلبان پس از اتمام مهلت ویرایش صورت می‌پذیرد و نتیجه آن به محض وصول، به اطلاع ذی‌نفعان می رسد تا در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، اقدام لازم را معمول نمایند.

مطلب قبلی موافقت مسئولان قضایی با افزایش ظرفیت کانون وکلای در آزمون وکالت ۹۶
مطلب بعدی اعلام نتایج آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال 1396(کانون وکلا دادگستری)
Print
493 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
  • Comments

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

  • بازگشت به بالای سایت