تغیرات برنامه‌های آموزشی
تغییر در شرایط عمومی داوطلبان آزمون قضاوت 96
SuperUser Account
/ دسته ها: اخبار

تغییر در شرایط عمومی داوطلبان آزمون قضاوت 96

حداقل سن و حداقل مدرک تحصیلی لازم برای ثبت‌نام در آزمون قضاوت ۹۶ اعلام شد

کسانی که تا پایان سال ۹۶ فارغ‌التحصیل شوند یا به ۲۲ سال تمام برسند حق ثبت‌نام دارند

معاونت منابع انسانی قوه قضاییه با صدور اطلاعیه‌ای، از امکان ثبت‌نام گروه بیشتری از داوطلبان در آزمون قضاوت (جذب عمومی دانشگاهیان) در سال ۱۳۹۶ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اختبار، در آگهی ثبت‌نام آزمون قضاوت ۹۶ که پیش‌تر انتشار یافته بود، داشتن حداقل ۲۲ و حداکثر ۴۰ سال تمام در روز ثبت‌نام ضرورت داشت. همچنین اعلام شده بود که داوطبان می بایست مدرک کارشناسی حقوق یا رشته‌های مرتبط با حقوق را دارا باشند.

اما با صدور اطلاعیه جدید، مهلت فارغ‌التحصیلی یا رسیدن به ۲۲ سال تمام تا پایان سال جاری تعیین شده است.

متن اطلاعیه انتشار یافته در سایت منابع انسانی قوه قضاییه، به شرح زیر است:

پیرو طرح سؤالات متعدد و درخواست مکرر متقاضیان ثبت‌نام در آزمون تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۶ به اطلاع عموم متقاضیان می‌رساند مطابق اعلام این مرکز در اطلاعیه آزمون مذکور، ملاک احراز شرایط داوطلبان، زمان ثبت نام خواهد بود؛ مع‌الوصف با عنایت به سیر برگزاری مراحل مختلف آزمون از جمله آزمون تستی، آزمون تشریحی و مصاحبه علمی شفاهی، ۲ دسته از متقاضیان به شرح زیر، منعی برای ثبت نام و شرکت در آزمون نخواهند داشت:

۱متقاضیانی که تا پایان سال ۱۳۹۶به سن ۲۲ سال تمام می‌رسند. بر این اساس و به طور کلی متولدین ۲۳ مهر ۱۳۵۶ تا ۲۹ اسفند ۱۳۷۴ می‌توانند در این آزمون ثبت نام و شرکت نمایند.

۲متقاضیانی که تا پایان سال ۱۳۹۶ موفق به اخذ مدرک کارشناسی حقوق یا رشته‌های مرتبط با حقوق می‌شوند.

ضمناً یادآوری می‌شود مهلت ثبت نام تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۶/۸/۲۵ تمدید شده است و این مهلت به هیچ‌وجه تمدید نخواهد شد.

مطلب قبلی مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون قضاوت ۹۶ (جذب عمومی دانشگاهیان) آغاز شد
مطلب بعدی پدر حقوق کار ایران به رحمت ایزدی پیوست
Print
1142 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
  • Comments

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

  • بازگشت به بالای سایت