زمان آزمون کتبی کوتاه‌پاسخ جذب اختصاصی قضاوت

دسته بندی: اخبار
تعداد بازدید:
۱۶ بهمن ۱۳۹۶

آغاز مهلت ویرایش اطلاعات داوطلبان آزمون جذب اختصاصی قضاوت ۹۶ از ۱۷ بهمن‌ماه

 

معاونت منابع انسانی قوه قضاییه از تعیین تاریخ جدید برای آزمون کتبی کوتاه‌پاسخ داوطلبان جذب اختصاصی آزمون قضاوت سال ۹۶ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اختبار، تاریخ برگزاری این آزمون پیش‌تر یک‌بار روز ۷ اردیبهشت ۹۷ تعیین شده بود که با آزمون کارشناسی‌ارشد هم‌زمان بود؛ که با آزمون وکالت داوطلبان کانون کرمانشاه تداخل داشت.

بالاخره امروز و برای سومین بار، تاریخ آزمون روز جمعه ۱۴ اردیبهشت‌ماه تعیین و اعلام شد.

همچنین مهلت ویرایش اطلاعات داوطلبان که پیش‌تر از ۱۴ تا ۲۰ بهمن تعیین شده بود، از فردا (سه‌شنبه ۱۷ بهمن‌ماه) آغاز می‌شود و به مدت ده روز ادامه خواهد داشت.

آزمون کتبی کوتاه‌پاسخ مخصوص داوطلبان دانشگاهی است که فقط از شرایط ایثارگری برخوردارند و لذا داوطلبانی که علاوه بر شرایط ایثارگری، شرایط تحصیلی دانشگاهی را نیز دارا هستند،  به مصاحبه علمی دانشگاهی دعوت خواهند شد.

برای داوطلبان ایثارگر (دانشگاهی) در صورتی کارت ورود به جلسه آزمون کتبی کوتاه‌پاسخ صادر خواهد شد که در فرم تأیید ثبت‌نام ایشان، در قسمت شرایط شمول مقررات جذب اختصاصی عبارت «۱۶- فقط ایثارگری» درج شده باشد. در صورت مشاهده مغایرت، اقدام به ویرایش در مهلت مقرر ضروری است.

استعلام در خصوص وضعیت ایثارگری داوطلبان پس از اتمام مهلت ویرایش صورت می‌پذیرد و نتیجه آن به محض وصول، به اطلاع ذی‌نفعان می رسد تا در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، اقدام لازم را معمول نمایند.

پست های مشابه

نظرات کاربران

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد